• facebook.com
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+90543 332 5858
  • https://www.twitter.com/twiteer.com
  • instagram.com
  • youtube.com

Bize Ulaşın
Adres : Velibaba Mah. Nasihat Sk. No : 21/B 34896 Pendik / İstanbul
Tel : 0543 332 5858 - 0538 326 3759
Mail: info@tesistanbul.com.tr
Sıhhi Tesisat

Kaçak Bulma

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret2886

Anasayfa

Sıhhi Tesisat | Doğalgaz Tesisatı | Yangın Tesisatı | Bakır Tesisat | Buhar ve Hava Tesisatı

Ev ve iş yerlerinizin, sıhhi tesisat, doğalgaz, yangın, bakır tesisatı, buhar ve hava tesisatı, vb. ihtiyaçlarınızı dilediğiniz marka malzemeyle en kaliteli olarak yapıyoruz. Sıhhi tesisat boruları sularla birebir temas ettiği için insan sağlığı üzerinde etkilidir. Sağlığınızın zarar görmemesi için sistemin kaliteli malzemelerden üretildiğinden emin olmalısınız.  Tesistanbul olarak uluslararası alanda geçerli olan kalite belgelerine sahip ürünlerle hizmet veriyoruz. Sistemin kurulma aşamasında olduğu kadar sonrasında da yanınızda oluyoruz. Sistemde herhangi bir arıza meydana geldiğinde etkili çözümler sunarak kısa sürede kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Sıhhi tesisat boruları sularla birebir temas ettiği için insan sağlığı üzerinde etkilidir.  Sistemde herhangi bir arıza meydana geldiğinde etkili çözümler sunarak kısa sürede kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.  Sıhhi tesisat hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Su Kaçağı | Kanal Görüntüleme | Kanal Açma | Petek Temizliği

Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Tesistanbul son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonra imzalı kaşeli garanti belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih ediniz. Ev ve iş yerinizde oluşan arızalar, su kaçakları, kanal görüntüleme, tıkalı kanal açma, petek temizliği ve ihtiyacınız olan tamir, tadilatları birlikte uygun sürelerde tamamlıyoruz. Bu hizmetleri uygun fiyatlara sunuyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Pis su giderleri için kameralı sistemle görüntüleme yapılır ve ardından bölgesel olarak tespiti yapılır. Bu görüntüleme sonucunda pis su borusu içerisinde kırık, çatlak , conta sıyrıklığı gibi sorunlar kamerayla sizlere gösterilir.


 

Her Çeşit Endüstriyel Tesisat

İhtiyacınız olan her çeşit endüstriyel tesisatlar vb. hususlarında uzman ekiplerimiz sizlere en uygun çözümler sunmaktadır. Çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere ısıtma, soğutma, havalandırma, kurutma, nemlendirme, pişirme vb. tesisatlarının yapım işidir. Buhar, Kondense, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı Isıtma, soğutma ve su temini işlemi için yüksek sıcaklıklarda kullanılan farklı akışkanlar ile ilgili tesisat şekilleridir. Basınçlı hava tesisatı, endüstriyel tesislerde kullanılır. Makineler için gerekli hava, basınçlı olarak tesisata verilir ve borular ile kullanım alanındaki makinelere götürülür. Basınçlı hava tesisatının elemanları; kompresör, filtre, kurutucu, hava deposu ve tesisat boru ve armatürleridir. Mutfak ve çamaşırhanelerde kullanılan davlumbaz, egzoz sistemleri, makine montaj ve de montajlarının yapılması, kullanım suyu ve pissu hatlarını çekilmesi ve hijyen kurallarının belirlenmesi işlemidir.


 

Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Projelendirme çalışmalarımızı, profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla sürdürüyoruz. Yıllardan bu yana yaptığımız titiz çalışmalar sonunda, değerli müşteriler edindik. Sektördeki büyümemizi, ekip arkadaşlarımıza ve prensiplerimize borçluyuz. Büyük bir titizlikle hazırladığımız doğalgaz projeleri, ilgili birimler tarafından eksiksiz bir şekilde onaylanmaktadır. Projelerde kullandığımız sembolleri yönetmeliklere uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Böylelikle herhangi bir yanlış anlaşılmaya meydan vermeden, hazırladığımız projeler, kısa bir sürede onaylanıyor. Bilindiği üzere, binalara ve çeşitli mekanlara doğalgaz hattı bağlanabilmesi için, doğalgaz projelerinin eksiksiz bir biçimde hazırlanması gerekiyor.Titiz çalışma, deneyimli personel ve yılların tecrübesi ile mekanik sistemleriniz, Tesistanbul güvencesinde huzur içerisinde kullanabilirsiniz.